Dióskouri betekent zoon Zeus en verwijst in dit geval naar Kastor en Pollux uit de Griekse mythologie. Het verhaal van de identieke tweeling inspireerde de eigenaar tot het bouwen van deze vakantiewoning met enkele studio's en appartementen. Het is gelegen aan het begin van de baai van Vathi en binnen enkele minuten staat u in het gezellige centrum. De vier studio's en twee appartementen zijn traditioneel ingericht en beschikken over schitterend uitzicht over de baai. Er zijn ook enkele kamers. Een vakantie in deze woning zal zeker bijdragen aan mooie herinneringen.

De appartementen liggen op de tweede verdieping en zijn geschikt voor 2 volwassenen en 2 kinderen t/m 12 jaar, en beschikken over een woonkamer met een kitchenette, een eethoek, een zithoek waarvan de bank uitgeklapt dient als slaapplaats voor de eventuele derde en vierde persoon. In de slaapkamer staat een tweepersoonsbed. De balkon bieden uitzicht over de baai van Vathi.
Er is een zwembad aanwezig en de studio's en appartmenten beschikken over airconditioning die bij de prijs is inbegrepen en een televisie. De schoonmaak vindt tweemaal in de week plaats en dan worden tevens de handdoeken en het bedlinnen gewisseld.
De afstand naar het dichtstbijzijnde strand is het prachtige Dexa strand en ligt op 900 meter afstand. Naar Vathi met tavernes en een gezellige kade is het 700 meter.
Huize Dioskouri II op de kaart
Autohuur
Op Ithaki bieden wij de mogelijkheid om een auto te huren. Zo kunt u op eigen gelegenheid uw vakantiebestemming ontdekken. Maak uw keuze uit verschillende categorieën en trek er op uit.
BekijkWandelen
Ithaki kent een prachtige natuur die zich uitstekend leent voor een wandeling. Griekenland kent vele hoogteverschillen, dus een goede conditie en stevig schoeisel zijn aan te raden.
Bekijk
Prijzen Huize Dioskouri II
Klik op een prijs om te boeken.
Bovenstaande prijzen zijn inclusief:
Bij deze vakantie is de heen- en terugvlucht inclusief.
Tijdens deze vakantie is de transfer van het vliegveld naar de vakantiewoning en terug inbegrepen.
Tijdens deze vakantie is er een Nederlands sprekende hostess op de bestemming aanwezig.
- Inclusief 10 kg handbagage
- Exclusief € 30 boekingskosten en verplichte bijdrage aan het Calamiteitenfonds van € 2,50 per boeking en SGR garantie van € 5 per persoon
De getoonde prijzen zijn per persoon en inclusief kortingen. Kortingen zijn alleen geldig op reguliere prijzen en niet op aanbiedingen. De prijzen zijn inclusief luchthavenbelasting, brandstoftoeslag en de sinds 2012 van kracht zijnde reisbureauregeling en exclusief toeristenbelasting. Prijzen zijn onder voorbehoud, voor de meest actuele prijs klikt u op de prijsbutton.
